Myšlienka týždňa: Leto je pre mnohých príležitosťou pre oddych. Je to tiež vhodný čas na to, aby sme sa starali o medziľudské vzťahy. (Pápež František)

1.Sväté prijímanie v našej farnosti

11.mája 2014, prijali deti z našej farnosti prvýkrát do svojho srdca živého Ježiša Krista v Eucharistii. Od tohto dňa tieto malé deti už nie sú samé – do srdca môžu prijímať Ježiša, ktorý ich bude posilňovať i požehnávať v ich každodennom živote. On je predsa ten najvzácnejší hosť, ktorý – keď ho do srdca pozveme – príde vždy a nikdy nie s prázdnymi rukami. Príde s darmi, o ktoré prosíme a ktoré najviac potrebujeme.

Pane Ježišu, ty si povedal: Nechajte deti prichádzať ku mne; prosíme ťa za tieto nevinné deti: priviň ich k svojmu srdcu a vštep do nich trvalú lásku k tebe.
Lebo ty žiješ a kraľuješ na veky vekov.

Fotograf: Juraj Kasala

Fotograf: Juraj Kasala